Apie mus

Tikrai nebūsime originalūs teigdami, kad mūsų gyvenimo komfortas tiesiogiai priklauso nuo kasdienybės problemų bei asmeninių interesų įgyvendinimo laiko, pasirinkimo laisvės ir kainos. Visi mes skubam ir vėluojam, renkamės ir vertinam, planuojam ir spontaniškai sprendžiame, pykstam jei nesiseka.

Neturime recepto viskam, tačiau mielai siūlome vieną iš daugelio galimų variantų – universalų sprendimą veiklai, šeimai, pomėgiams. Pasirinkę jį, būsite greiti ir nepriklausomi savo sprendimuose, gerokai mobilesni nei įprastai ir taupūs.

Mūsų siūlomi produktai ir paslaugos – universalus ir subalansuotas sprendimas tiek veiklai, tiek ir poilsiui. Taip teigiame, remiantis savo ilgamete asmenine patirtimi ir pasiektais rezultatais.

Mūsų siūlomos Lengvosios priekabos yra suprojektuotos kaip naudingas priedas prie automobilio Jūsų versle ir buityje. Net ir be papildomos modifikacijos, jos puikiai tinka spontaniškoms išvykoms, savaitgalio kelionėms, autoturizmui.

Jeigu Jums reikia kažko dar daugiau, pažiūrėkite „Priekabos gyvūnams“ arba „Kitos priekabos“. Tikrai surasite ko ieškote.

Skiltyje „Autoturizmo įranga“ Jūs rasite specifinius praktiškus daiktus auto kelionėms, kurių, greičiausiai, neturėsite po ranka namie ir nenusipirksite supermarketuose. Jei neturite poreikio ar galimybių pirkti, laukiame Jūsų skiltyje „Nuoma“. Čia siūlome populiariausių mūsų prekių nuomos paslaugas.

Sekmės veikloje! Gero laisvalaikio!
Laukiame Jūsų!